Akční nabídky

Propac Puppy Large Breed 15kg

Akční cena 1040kč ! Pouze do vyprodání.

Krmivo Pro Pac Puppy Large Breed je určeno pro štěňata velkých ras, která v dospělosti, tj. od 24 měsíců dosáhnou váhy nad 25 kg. S obsahem glukosaminu a chondroitinu podporují zdravý vývoj kostry a kloubů. Krmivo obsahuje DHA pro zdravý vývoj mozku.

Krmivo PRO PAC? Large Breed Puppy je kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen. Obsahuje přesný poměr N-látek a aminokyselin, tuků, karbohydrátů, vitamínů a minerálů připra-vených tak, aby byly uspokojeny speciální potřeby štěňat, jejichž váha v dospělosti dosáhne více jak 20 kg.Použití vysoce kvalitního sušeného drůbežího masa (více než 20%) a drůbežího tuku (14%) zajišťuje, že vaše velké a aktivní štěně dostane správný poměr vyživujících látek potřebných pro zdravý růst a celkový vývoj a přitom je krmivo nezvykle chutné a vysoce stravi-telné. Naše prvotřídní živiny významně pomohou při tvorbě silné kostry, zajistí výborné osvalení, jakož i zdravou kůži a srst. Krmivo byla testo-váno organizací AAFCO s výsledkem, že PRO PAC? Large Breed Puppy poskytuje kompletní a vyvážené živiny pro psy v růstu.

Sušené kuřecí maso, kukuřice, mouka z rýže, kuřecí tuk (přírodně konzervován vitaminem E), sušená řepná dužina, sušená vejce, pivovarské kvasnice, lněné semínko, krmná sůl, chlorid draselný, cholin chlorid, hydroxy analog methioninu, L ? Lysin, vitamin A, glukosamin, chondroitin D3, E, C, niacinamid, pantothenan vápenatý, biotin vitamin B12, B2, B1, B6, kyselina listová, oxid hořčíku (MgO), síran železnatý (FeSO4) x 5 H2O, síran měďnatý (CuSO4) x 5 H2O, oxid zinečnatý (ZnO), chelát zinku, manganu, železa, hořčíku a mědi.